ZW3D™ — універсальна CAD/CAM система, яка дозволяє розробляти вироби на всіх етапах проектування, починаючи від створення ескізу проекту і закінчуючи виготовленням виробів на верстатах з ЧПУ. Підтримуючи найсучасніші технології, движок моделювання геометрії ZW3D пропонує потокове рішення в поєднанні з унікальними методами управління пам’яттю, що дозволяє працювати з великими файлами, що містять складну геометрію, в режимі реального часу. Завдяки оптимальному поєднанню ціни і якості, система автоматизованого проектування ZW3D™ широко поширена по всьому світу.

 

ZW3D — види ліцензій

 

Lite Standard Professional Advanced 2-Axis Machining 3-Axis Machining Premium
CAD CAD Mold Design CAD Integrated CAD/CAV Integrated CAD/CAV All-in-One CAD/CAE/CAM
 • Базова САПР
 • Продвинута САПР
 • Проектування конструкцій
 • Лінійний статичний аналіз (частково)
 • Структурне моделювання (опціонально)
 • Продвинута САПР
 • Проектування конструкцій
 • Лінійний статичний аналіз (частково)
 • Конструкція пресс-форми
 • Дизайн пресс-форми
 • Структурне моделювання (опціонально)

 

 • Продвинута САПР
 • Проектування конструкцій
 • Лінійний статичний аналіз (деталь та збірка)
 • Конструкція жгутів
 • Інтеграція ECAD/MCAD
 • Проектування трубопроводів
 • Структурное моделювання (опціонально)
 • Базова САПР
 • 2-осевий CAM
 • Базова САПР
 • 3-осевий CAM

 

 • Продвинута САПР
 • Проектування конструкцій
 • Лінійний статичний аналіз (деталь та збірка)
 • Конструкція електродів
 • Дизайн пресс-форми
 • 2-осевий CAM
 • 3-осевий CAM
 • 5-осевий CAM (опціонально)
 • Структурне моделювання (опціонально)

 

 

ZW3D — можливості

 

Універсальність моделювання
За допомогою ZW3D можна створювати тривимірні моделі деталей і модельних вузлів, 2D-креслення, реверс-інжиніринг, моделювання руху, а також створювати власні бази даних компонентів, які значно спрощують моделювання складних об’єктів. ZW3D підтримує принцип гібридного моделювання, тобто дає можливість працювати з моделлю як з твердим, поверхневим або каркасним об’єктом в одному тривимірному просторі. Крім того, програма дозволяє імпортувати різні деталі і вузли в один робочий файл, розміщуючи їх на різних рівнях.

 

Сумісність із поширеними форматами
ZW3D™ має широкий спектр функцій, високу продуктивність і швидкість обробки даних, а також сумісний з іншими CAD/CAM додатками.
• ZW3D™ добре розпізнає формати даних Solidworks®, Catia®, Autodesk Inventor®, Pro/Engeneer®, UniGraphics®, ACIS, зчитує та зберігає дані у форматах DWG/DXF, Parasolid, STEP, IGES:
• ZW3D підтримує формат файлів Catia V5/6R2016, NX11, Creo 3.0, SolidWorks 2017, SolidEdge ST9 та Inventor 2017.
• Дозволяє експортувати 3D-модель в IGES, STEP, STL, Catia та інші формати файлів.

Бібліотека частин
ZW3D™ включає в себе вбудовану бібліотеку, що містить понад мільйон деталей, що відповідають міжнародним стандартам ANSI, ISO і DIN від провідних світових виробників, що значно спрощує створення повнофункціональних моделей і агрегатів.

 

Пряме редагування
Технологія SmoothFlowTM поєднує в собі швидкість і гнучкість прямого моделювання з точним контролем параметричних розмірів конструкції, ведення повної історії побудови моделі, що робить ZW3D одним з найбільш передових САПР™ в світі.

 

Швидке створення прес-форм і штампів
Можливість обробки некогерентної геометрії і використання вбудованих баз даних дозволяє максимально швидко і ефективно підбирати електроди і створювати власні комплекти штампів. ZW3D дозволяє розрахувати дані для створення стрижнів і порожнин за один крок, що в поєднанні з новими інструментами вибору декількох електродів значно спрощує процес проектування прес-форми.

 

Підготовка до обробки з ЧПУ
Інтегрована технологія CAM дозволяє проводити 2-5 координатної обробки об’єкта. Інтелектуальна функція 3D-механічної обробки автоматично вибирає методи обробки, включаючи високошвидкісну обробку та видалення залишкових матеріалів. Функція адаптивного регулювання швидкості подачі максимізує термін служби інструменту і мінімізує час обробки.

 

Тривісна обробка
Вбудована технологія 3D Feature Machining автоматично аналізує топологію моделі та застосовує найбільш відповідні шляхи інструментів. Завдяки цьому будь-які отвори і рельєфні поверхні обробляються автоматично в ZW3D, зазвичай скорочуючи час підготовки на 50% і час обробки на 30%.

 

Легко накидати ескіз
Дизайн більшості виробів починається з двовимірних ескізів, які відображають геометричні особливості моделі. Для моделювання ескізів доступний цілий набір інструментів: безліч геометричних фігур, які допоможуть дизайнеру заощадити час, використовуючи кілька ескізів або геометричних фігур для складання, Sketch doctor, який допомагає забезпечити взаємозв’язок ескізів, зробити аналіз і позбутися від обмежуючих факторів.

 

Збірка та проектування
Простота використання і широкі можливості дозволяють користувачам легко створювати складні і складні конструкції, використовувати дизайн зверху вниз і знизу вгору при роботі з великими моделями, проводити перевірки сумісності, мати швидкий підбір інструментів і знаходити помилки на ранній стадії при обробці результатів. Використовуючи методи анімації, дизайнери можуть продемонструвати основні операції так, як вони могли б це робити в реальному житті.

 

Реконструювання
Завдяки вбудованому реверс-інжинірингу дизайнери можуть використовувати покажчики, STL, дані сканування або звіту для побудови тривимірних зображень, а також при підготовці моделей верстатів з ЧПУ заповнювати прогалини, будувати поверхні і формувати вузли. Програмне забезпечення можна підключити до 3D-принтера для створення більш реалістичної моделі.

Конструкція листового металу
Можливість прописувати різні характеристики листового металу: кромки, ділянки фланців, отвори, засувки і так далі. Також можливе згортання або розширення проекції з урахуванням геометрії твердих тіл або просторів, використовуючи технологію моделювання Solid &Surface Hybrid в ZW3D;

 

Аналіз відхилень товщини
При розробці дизайну виробу дуже важливо спиратися на дані аналізу конструкції і аналізу відхилення товщини, щоб переконатися, що структура виробу відповідає критеріям і спектру виконуваних функцій. Отримати інформацію про товщину, відхилення в кутах будь-якої моделі можна в будь-якій проекції. Відхилення в більшу і меншу сторону відзначається різними кольорами. Аналіз різниці товщин показує мінімальне і максимальне значення елемента.

 

Перетворення тривимірних моделей
Двовимірне зображення можна перетворити в тривимірну модель, подібно до того, як 3D-зображення можна перетворити в двовимірну проекцію. Програма автоматично створює 2D асоціативні моделі з проекцією, поділом і деталізацією, можна підписувати розміри і анотації, включаючи підтримку стандартів ANSI, ISO, DIN, JIS, GB, автоматично вирівнювати з таблицями матеріалів, отворами, електродами, легко налаштовувати таблиці і трафарети символів, двовимірні зображення, шаблони штрихування.

 

Перевірка взаємодії рухомих частин
Під час розробки контроль якості проекту і корисні інструменти допомагають дизайнеру вчасно помітити помилки або прогалини і заповнити їх. Можна наочно побачити взаємозв’язок між компонентами, виділивши особливості їх поділу. Перевірка взаємодії виконується також для того, щоб побачити деталі в повній збірці, користувачеві надається інформація: обсяг, кількість, площа взаємодіючих областей. Інструмент перетягування допомагає дизайнеру переконатися, що всі компоненти займають відведений простір.

 

Анімоване моделювання
Використовуйте яскраві анімації, щоб продемонструвати різні операції: перекладання, складання та розбирання. Дане відео — яскравий приклад такої презентації: перевірка і імітація руху з певними обмеженнями, створення анімації процесу складання і розбирання деталі.avi.

 

Зовнішній і внутрішній реверс деталей
Для більшості деталей доступні: чорнова, чистова, щілинна, різьблення, різьблення, точіння, свердління. Особливості матеріалу, поверхні, форми розпізнаються дуже легко. Програма розвороту багатофункціональна, але проста у використанні.

 

Простий у вивченні та використанні
Самостійному вивченню ZW3D™ значно сприяє вбудована система навчання Show-n-Tell™.
Кожне завдання цієї системи складається з послідовності дій, показаних і детально описаних на екрані. Виконання цих завдань допомагає зрозуміти основні принципи і правила роботи з програмою.

 

ZW3D — порівняння функціоналу

 

 

Продукт і версія

Усі підтримувані функції

Підтримувана частина функцій

Лайт

CAD

Станд

CAD

Проф

Дизайн пресс-формы

Продв

CAD

2-осевой Обработки

Интегрированный CAD/CAM

3-осевой Обработки

Интегрированный CAD/CAM

Прем

CAD/CAE/CAM

CAD
Конвертер файлів IGES, Parasolid® , STEP, DWG/DXF, VDA, STL, тощо так так так так так так так

Відкривайте, зберігайте та редагуйте безпосередньо: файли CATIA® , Inventor® , NX® , SolidWorks® , SolidEdge® , Creo® / ProE® и ACIS .

так так так так так так так

Интерфейс 3D-друку

так так так так так так так

2D, 3D Ескіз і каркас

так так так так так так так

Параметричне гібридне моделювання твердих поверхонь

* так так так * * так

Моделювання поверхні

* ак так так * * так

Конструкція збірки

* так так так * * так

Запит даних і геометрична корекція

так так так так так так так

Пряме редагування

* так так так * * так

2D-чертежи

так так так так так так так

PMI

так так так так так так так

Бібліотека стандартних частин

так так так так так так так

Интернет-бібліотека

так так так так так так так
Specialized Module

Конструкція листового металу

так так так так

Сварна конструкція

так так так так

Реверс-інжиніринг – хмара точок

так так так так

Дизайн структури

так так так так

Лінійний статичний аналіз (деталь)

так так так так

Лінійний статичний аналіз (збірка)

так так

Дизайн жгута

так

Співробітництво ECAD/MCAD

так

Проектування трубопроводів

так

Электроди Дизайн

так так

Дизайн пресс-форм

так так
CAM

Сверлення

так так так

Тактика автофункції

так так так

2-осьове точіння

так так так

2-осьове фрезерування

так так так

Редактор шляхів інструментів

так так так

Перевірка

так так так

Постпроцессор ZW3D

так так так

Вихідні дані програми ЧПУ (код G)

так так так

3-осьова фреза QuickMill™

так так

Тактичний контроль швидкості подачі SmoothFlow™

так так
Доступний додатковий модуль (потрібна додаткова покупка)

Формат імпорту/експорту JT

так так так так так так

CATIA, читання 2D-чертежів SolidWorks

так так так так так так

Вдосконалене плющення листового металу FTI

так так так так

Вкладення

так так так так так так

Бібліотека стандартних частин PARTsolutions

так так так так так так

Рендеринг KeyShot®

так так так так так так

Структурне моделювання

так так так так

Швидкісна чорнова обробка VoluMill™

так так так

4- і 5-осьове фрезерування

так так

Повне машинне моделювання

так так так

* частково